صفحه‌ای قاب گل

جدید

  • ساخته‌شده از کریستال درجه ۱
  • کفی استیل ضد زنگ
  • لامپ LED با تراکم بالا
  • قابلیت تغییر ارتفاع جزئی

جزییات بیشتر

900,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

لوستر صفحه‌ای قاب گل یکی از زیباترین و پرفروش‌ترین محصولات تولیدی صنایع لوسترسازی هشتمین نور می‌باشد. این لوستر به صورت سقفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوستر دارای قابی با طرح گل در اطراف خود است که زیبایی آن را دوچندان کرده است. سه مدل کریستال در این لوستر به کار رفته است. نوع اول کریستال به کار رفته در این محصول کاردی نام دارد که در کناره‌ها از آن استفاده شده است. کریستال دونه‌ای جهت بندها به کار رفته است و نوع سوم کریستال به کار رفته در این محصول به صورت آویز در انتهای بندها قرار دارد که بنا به سلیقه مشتری می‌توان از کریستال‌های متنوعی (از جمله توپی، بادومی زیر دونه‌دار، پیکوک، برگی یا کاردی) برای این قسمت استفاده کرد. همچنین رنگ کریستال‌های این لوستر قابل تغییر است و شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون و رنگ سالن یا مبلمان رنگ مورد نظر خود را برای کریستال انتخاب کنید.

لامپ‌های LED به کار رفته در کناره‌های قاب این محصول از نوع مولتی می‌باشند و لامپ‌های LED وسط بنا به سلیقه مشتری می‌توانند یخی یا مولتی انتخاب شوند.

ارتفاع این لوستر به طور جزئی قابل تغییر است و بنا به پیشنهاد شما این لوستر در ارتفاع‌های متنوع و دلخواه قابل سفارش است که تاثیری در قیمت تمام شده کار نخواهد داشت. سایزهای این لوستر نیز متنوع هستند و شما می‌توانید با توجه به متراژ فضای مورد استفاده و تعداد لوستر مورد نیاز برای فضای مذکور سایز مورد نیاز خود را انتخاب کنید. معمولا بسته به متراژ سالن یا اتاق مورد استفاده سایزهای زیر پیشنهاد می گردد:

سایز لوسترفضای مورد استفاده
۳۰ سانتی‌متر۱۵ متر
۴۰ سانتی‌متر۲۵ متر
۵۰ سانتی‌متر۳۵ متر
۶۰ سانتی‌متر۴۵ متر

در فضاهایی که قابلیت استفاده از دو یا سه لوستر را دارند به جای یک لوستر بزرگ می‌توان از دو یا سه لوستر با سایزهای کوچکتر از همین مدل استفاده نمود.

تعداد شعله‌های این لوستر برای سایزهای مختلف به شرح زیر است:

سایز لوسترتعداد شعله
۳۰ سانتی‌متر۴ شعله
۴۰ سانتی‌متر۶ شعله
۵۰ سانتی‌متر۸ شعله
۶۰ سانتی‌متر۱۲ شعله 

خوشحال می‌شویم اگر سوالی درباب این محصول دارید یا نیازمند راهنمایی بیشتر هستید آن را از طریق تماس تلفنی با ما درمیان بگذارید.

 
جزئیات فنی
شکلمربع
ارتفاعدلخواه
جنساستیل
موارد استفادههتل‌ها، سالن‌های پذیرایی منازل و سایزهای کوچک جهت اتاق‌
ضمانت ۲۴ ماه ضمانت بدنه و ۱۰ سال آبکاری به همراه ۲۴ ماه خدمات پس از فروش
تعداد شعلهبسته به سایز ۴ - ۶ - ۸ - ۱۲

نوشتن دیدگاه

صفحه‌ای قاب گل
  • ساخته‌شده از کریستال درجه ۱
  • کفی استیل ضد زنگ
  • لامپ LED با تراکم بالا
  • قابلیت تغییر ارتفاع جزئی

نوشتن دیدگاه

19 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0